TRVALÁ DEPILÁCIA BEZBOLESTNE

Metóda pracuje na báze Intenzívneho Pulzného Svetla (IPL). Je to najnovšia technológia, ktorá sa vo svete používa na kozmetické účely. Využíva princíp selektívnej fototermolýzy, t.j. zničenia vybraných buniek teplom. V podstate ide o zatavenie cievok, ktoré vyživujú vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu a následnému odumretiu chĺpka.

Na epilácie pomocou IPL používame prístroj Water Light, ktorý patrí medzi svetovú špičku, vďaka dokonale vyriešenému spôsobu chladenia prenikajúceho lúča. Preto pri ošetrení nie je potrebné použiť žiaden chladivý gél pred, ani po zákroku, ako je to u iných metód.

Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života. Trvalé odstránenie sa dosahuje po viacnásobnom ošetrení. Obvykle je potrebných 6-8 ošetrení v závislosti od typu pokožky, chĺpku a intenzity ochlpenia. Sú však aj typy, ktoré budú potrebovať aj 10-12 ošetrení. Doba medzi jednotlivými zákrokmi je 3-8 týždnov.

VHODNÉ PRE MUŽOV AJ ŽENY

ŽIADNY LASER - ŽIADNE VOSKY - ŽIADNE IHLY - ŽIADNA BOLESŤ

prierez kožou

Prednosti:

  • Touto metódou je možné odstrániť akýkolvek typ chĺpku, od čiernych až po blond a dokonca aj úplne biele chĺpky
  • Ošetrenie sa prevádza na oholených partiách (chĺpky pred ošetrením nemusia byť vyrastené) - vždy ste upravená
  • Prevádza sa celoročne, v lete - pred a po ošetrení je potrebné nevystavovať sa 5 dní priamemu svetelnému žiareniu (ani v soláriu)
  • Vzhľadom k trvalým výsledkom je cenovo výhodná

FOTOGRAFIE PRED A PO OŠETRENÍ

pred 1. ošetrením     pred 3. ošetrením